Kontakt

Langsø Friskole
Haugårdsvej 4-6, Vammen
8830 Tjele
 
Skolens telefon: 87 99 93 01
SFO telefon: 23 40 93 04
Langsø Børnehus: 87 99 93 00
 
 
Eller kontakt os direkte herunder...
 
 
Skoleleder - lærer: Torben Knudsen
Tlf. nr. privat: 98 39 60 66
 
Souschef - lærer: Mette K. Svolgaard
Mobil: 30 42 37 11
Mail: metteS@langsoe-friskole.dk
 
Lærer: Lone Lauritsen
Mobil: 51 50 42 31
Mail: lone@langsoe-friskole.dk
 
Lærer: Trine Koustruo Sørensen
Mobil: 30 26 18 66
Mail: trined@langsoe-friskole.dk 

Lærer: Kristian Ejsing-Duun
Mobil: 60 94 67 94
Mail: kristian@langsoe-friskole.dk 

Lærer: Mette Brinch
Mobil: 41 81 56 14
Mail: metteb@langsoe-friskole.dk 

Lærer: Louise Schandorff Eriksen
Mobil: 42 37 26 10
Mail: louise@langsoe-friskole.dkk
 
Lærer: Karoline Sanggaard
Mobil: 22 33 80 53
Mail: karoline@langsoe-friskole.dk
 
Lærer: Mai-Britt Nielsen
Mobil: 22 31 20 03
Mail: Mai-Britt@langsoe-friskole.dk

Skolesekretær - bogholder: Lene Smed
Mobil: 24 65 36 76
mail: mail@langsoe-friskole.dk

Skolefritidsordning/klub leder:
Anne Faber Jensen
Mobil: 61 54 35 77
Mail: anne@langsoe-friskole.dk 

Skolefritidsordning/klub medhjælper:
Michael Slot
Mobil: 20 41 47 07
Mail: michael@langsoe-friskole.dk

Skolefritidsordning/klub medhjælper:
Helle Hjuler
Mobil: 32 47 03 30
Mail: helle@langsoe-friskole.dk
 
Rengøring:
Mobil: 
Mail: 
 
Langsøbussen:
Richard Duus
Mobil: 51 72 59 50
Mail: richard@langsoe-friskole.dk
 
/red 11.06.20
 

 

 

Langsø Friskole | Haugårdsvej 4-6, Vammen, 8830 Tjele  | Tlf.: 87 99 93 01 | mail@langsoe-friskole.dk