Kontakt

Langsø Friskole
Haugårdsvej 4-6, Vammen
8830 Tjele
 
Skolens telefon: 87 99 93 01
SFO telefon: 23 40 93 04
Langsø Børnehus: 87 99 93 00
 
 
Eller kontakt os direkte herunder...
 
 

Skoleleder - lærer: Torben Knudsen
Tlf. nr. privat: 98 39 60 66
Mail: torben@langsoe-friskole.dk

Socschef - lærer: Mette K. Svolgaard
Tlf. nr. privat: 30 42 37 11
Mail: mette@langsoe-friskole.dk
 
Lærer: Vibeke Vendelbo Mortensen
Tlf. nr. privat: 21 91 18 47
Mail: Vibeke.Vendelbo.Mortensen1@langsoe-friskole.dk

Lærer: Trine Dolmer Sørensen
Tlf. nr. privat: 30 26 18 66
Mail: trine@langsoe-friskole.dk 

Lærer: Kristian Ejsing-Duun
Tlf. nr. privat: 97 70 14 30
Mail: kristian@langsoe-friskole.dk 

Lærer: Mette Brinch
Tlf. nr. privat: 41 81 56 14
Mail: M.Brinch@langsoe-friskole.dk 

Lærer: Jens Nieling
Tel. nr. privat: 86 45 20 63 mobil: 21 81 88 21
Mail: Jens. Nieling@langsoe-friskole.dk
 
Lærer: Erik Strate
Mobil: 60 18 92 84
Mail: Erik.Strate@langsoe-friskole.dk

Skolesekretær - bogholder: Anna Marie Mortensen
Tlf. nr. privat: 30 25 06 43
mail: annamarie@langsoe-friskole.dk

Skolefritidsordning/klub leder:
Anne Faber Jensen
Tlf. nr.: privat: 61 54 35 77
Mail: anne@langsoe-friskole.dk 

Skolefritidsordning/klub medhjælper:
Michael Slot
Tlf. nr. privat: 20 41 47 07
Mail: Michael.Andersen.Slot@langsoe-friskole.dk

Skolefritidsordning/klub medhjælper:
Helle Hjuler
Tlf.: nr.: privat: 32 47 03 30
Mail: Helle.Boergesen.Hjuler@langsoe-friskole.dk
 
Rengøring:
Chanette Havn

Tlf.: nr. privat:
Mail: Chanette.Hvaen1@langsoe-friskole.dk
 
Langsøbussen:
Richard Duus
Mobil: 51 72 59 50
Mail: Richard.Jensen11@langsoe-friskole.dk
 
red.9.11.17
 

 

 

 
Langsø Friskole | Haugårdsvej 4-6, Vammen, 8830 Tjele  | Tlf.: 87 99 93 01 | mail@langsoe-friskole.dk